Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták BEKO , katalóg Zabudovateľných spotrebičov na rok 2013 - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták BEKO , katalóg Zabudovateľných spotrebičov na rok 2013

Leták BEKO , katalóg Zabudovateľných spotrebičov na rok 2013 Pozrieť leták

BEKO

BEKO je jednou z popredných značiek domácich spotrebičov v Európe. Odhaduje sa, že na svete sa každé 2 sekundy predá jeden výrobok tejto značky. Výrobky BEKO sú dostupné vo viac ako 100 krajinách sveta, okrem iného vo Veľkej Británii, Francúzsku, Španielsku, Nemecku a Rusku, a tiež aj v Kongu. BEKO si našlo už viac ako 280 miliónov zákazníkov po celom svete.

 Inteligentné riešenia

Beko ponúka riešenia pre zlepšenie vášho každodenného života. Inteligentné riešenia Beko sú postavené na funkčnom dizajne, efektivite a technológii. Beko sa inšpiruje skutočnými postrehmi spotrebiteľov a rozvíja svoje inteligentné riešenia, ktoré prekonávajú vaše očakávania.

 Nové technológie

Naplno využívame naše výskumné a vývojové možnosti na základe, ktorých vieme, ako previesť účinnosť a funkčnosť do každodenného života našich zákazníkov. Prostredníctvom nášho nepretržitého výskumu a vývoja sme schopní reagovať na najnovšie inovácie, ktoré chce každý.

www.bekosk.sk