Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták BEST , leták platný do 30.04.2013 - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták BEST , leták platný do 30.04.2013

Leták BEST , leták  platný do 30.04.2013 Pozrieť leták

BEST

BEST je najväčšou Žilinskou veľkoobchodnou spoločnosťou, ktorá prináša slovenským zákazníkom bohatý výber najlepších produktov do kúpeľne a kuchyne. Spoločnosť je rozdelená na veľkoobchod BEST SLOVAKIA s.r.o. a maloobchod - Kúpeľňové štúdio BEST SLOVAKIA s.r.o.

Veľkoobchodne a aj maloobchodne ponúka spoločnosť BEST rozsiahlu paletu produktov od celosvetovo najlepších výrobcov na uskutočnenie individuálnych snov pri vybavení súkromnej kúpelne a interiéru. Ponúkame tiež vysoko funkčné a dizajnérsky náročné kreácie na zariadenia verejných priestorov so zaistením optimálneho servisu.

V ponuke nechýba špeciálny program vybavenia malých kúpelní, sociálnych a kuchynských zariadení, program pre osoby so zníženou pohyblivosťou a osoby telesne postihnuté; pre škôlky a školy; nemocnice; rovnako ako rozmanité riešenia hotelových interiérov. Na splnenie tých najvyšších požiadaviek hygieny, komfortu, ekológie používajú výrobcovia, s ktorými firma BEST spolupracuje, tie najmodernejšie technológie.

www.best-slovakia.sk