Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták CARREFOUR , leták platný do 24.11. - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták CARREFOUR , leták platný do 24.11.

Leták CARREFOUR , leták platný do 24.11. Pozrieť leták

CARREFOUR

CARREFOUR leták

Carrefour letáky

V roku 1963 vznikol prvý koncept hypermarketu v Sainte-Genevieve-des-Bois na ploche 2500 m2. Vznikol na križovatke – po francúzsky je to carrefour – odtiaľ teda pochádza názov našej siete. Tento model obchodu ponúkajúci všetko pod jednou strechou sa veľmi rýchlo rozšíril po celom svete. 

Dnes je Carrefour „jednotkou“ v Európe a celosvetovou „dvojkou“. V celom svete prevádzkuje priamo alebo prostredníctvom svojich partnerov 15 937 obchodov v 34 krajinách a zamestnáva približne 495 tisíc zamestnancov.  

V logu spoločnosti sa ukrýva písmeno "C" ako Carrefour, ktoré sa nachádza akoby v červeno-modrom kosoštvorci, čo sú farby Francúzska. Modrá šípka na pravej strane symbolizuje cestu VPRED, stále sa vyvíjame, a červená šípka na ľavej strane symbolizuje cestu VZAD, kam nechceme ísť.

Spoločnosť Carrefour vstúpila na slovenský trh v roku 2000, kedy bol otvorený prvý hypermarket na Slovensku, v Bratislave v obchodnom centre Danubia v Petržalke.   Následne boli otvorené obchody v Bratislave v nákupnom centre Polus,  v Košiciach v obchodnom centre Cassovia a v Žiline v obchodnom centre Dubeň.

K dnešnému dňu prevádzkujeme na Slovensku 4 hypermarkety. Naše prevádzky patria medzi najobľúbenejšie vo svojich regiónoch vďaka svojmu sortimentu a ponúkaným službám. Ročne u nás nakúpi približne 8 miliónov zákazníkov.