Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták GORENJE , katalóg Lifestyle - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták GORENJE , katalóg Lifestyle

Leták GORENJE , katalóg  Lifestyle Pozrieť leták

GORENJE

Gorenje

Gorenje je najväčším slovinským výrobcom domácich spotrebičov a patrí medzi osem najväčších výrobcov domácich spotrebičov v Európe.

Od svojho vzniku v roku 1995 sa spoločnosť Gorenje rozrástla v nadnárodnej korporácii Gorenje Group a v súčasnej dobe zahrňuje 83 spoločností z ktorých 59 sa nachádza mimo Slovinsko. Okrem domácich spotrebičov vyrába Gorenje keramiku, kuchyne a kúpeľňový nábytok. Tiež je poskytovateľom služieb v oblasti energetiky, ekológie a obchodu.

Spoločnosť Gorenje sa svojou kolekciou spotrebičov od svetového dizajnéra Ora-Ïto získala nomináciu v kategórii najlepších domácich spotrebičov. Nominoval ju prestížny časopis Wallpaper zameraný na dizajn, módu, umenie a životný štýl.
S celou originálnou radou Gorenje Ora-Ïto tvorí chladničky, rúry, umývačky riadu, sklokeramické dosky, digestory a kryty pre mikrovlnné rúry.

www.gorenje.sk