Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták INDECO , katalóg Skrine na mieru - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták INDECO , katalóg Skrine na mieru

Leták INDECO , katalóg Skrine na mieru Pozrieť leták

INDECO

INDECO  s.r.o.

Spoločnosť INDECO pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Dominantným produktom spoločnosti INDECO sú skrine na mieru s posuvnými dverami. Špeciálny posuvný systém pre výrobu týchto dverí dodáva kanadská spoločnosť DSH Inc., ktorej je INDECO výhradným zástupcom v SR. Spoločnosť sa okrem vysokej úžitkovej hodnoty produktov zamerala tiež na vzhľad a dizajn jej produktov. Vďaka tomu sú jej výrobky nielen praktické, ale tiež krásne. To, čo naši zákazníci najviac hodnotia, je pestrá paleta a vysoká kvalita materiálov, bohatý výber doplnkov a prirodzená variabilita našich skríň. Z toho vyplýva, že skrine INDECO sú vhodné na zariadenie akýchkoľvek priestorov s maximálnym využitím úložného priestoru.

Okrem tvorby úložných priestorov a skríň na mieru sa neskôr INDECO začalo orientovať aj na kuchyne. V roku 2009 predstavilo originálne kuchynské portfólio, ponúkajúce kuchyne na mieru do malých, stredných i veľkých priestorov.

INDECO si k zákazníkom našlo cestu veľmi rýchlo. Spoločnosti sa podarilo počas rokov rozvinúť širokú sieť zástupcov a autorizovaných predajní, umožňujúcu ľahkú dostupnosť výrobkov a služieb INDECO vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Úspešne rozvinutá predajná sieť skoro prerástla hranice. V súčasnosti sa s INDECO môžete stretnúť tiež v Českej republike, Maďarsku alebo Rumunsku.

www.indeco.sk