Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták INGEMA , leták platný do 30.11. - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták INGEMA , leták platný do 30.11.

Leták INGEMA , leták platný do 30.11. Pozrieť leták

INGEMA

INGEMA

Spoločnosť INGEMA s.r.o. pôsobí na domácom i zahraničnom trhu od roku 1994. Vznikla ako spoločnosť so zameraním na poskytovanie kompletných profesionálnych služieb v oblasti predaja výrobkov. Hlavný sortiment spoločnosti tvoria najmä obklady a dlažby, sanitárna keramika, armatúry a inštalačný materiál. Neoddeliteľnou aktivitou je aj stavebná činnosť, kde sa spoločnosť podieľala na mnohých projektoch v rámci celej Európskej únie.

Vzhľadom na skvalitňovanie služieb našim zákazníkom v zmysle poskytovania kompletného servisu sa spoločnosť rozvinula v oblasti vnútroštátnej i medzinárodnej dopravy. Od samého počiatku svojej existencie sa spoločnosť zamerala najmä na získanie kvalitného know-how a vybudovanie partnerských vzťahov so stabilnými a technicky zdatnými spoločnosťami. Vďaka desiatkam dodávateľov a tisíckam odberateľov v rámci EÚ s cieľom vybudovať čo najefektívnejšie obchodné prostredie spoločnosť INGEMA s.r.o. získala za svoju snahu v roku 2009 ocenenie Diamant slovenského biznisu.