Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták JYSK , leták platný do 23.12. - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták JYSK , leták platný do 23.12.

Leták JYSK , leták platný do 23.12. Pozrieť leták

JYSK

JYSK leták

JYSK letáky

JYSK je medzinárodná obchodná sieť, ktorá ponúka „všetko pre domácnosť“. Jej vlastníkom je zakladateľ spoločnosti Lars Larsen, známy v celom Dánsku ako vynikajúci obchodník, ktorý má vždy tú „najlepšiu ponuku“. 

Keď roku 1979 otvoril svoj prvý obchod v Dánsku, v druhom najväčšom dánskom meste Aarhus (kde sa mimochodom prevádzka stále nachádza), mal síce Larsen veľké ambície, ale ani len netušil, ako rýchlo sa bude jeho obchod rozrastať. Larsen otvoril ešte niekoľko mimoriadne úspešných prevádzok JYSK Sengetøjslager (pôvodný názov prevádzok do roku 2001) na území Dánska, a v roku 1984 prvú prevádzku za hranicami Dánska - v susednom Nemecku. 

Dnes spoločnosť JYSK Group pozostáva z približne 1.900 obchodov v nasledujúcich 35 krajinách po celom svete: v Dánsku, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Holandsku, na Slovensku, v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, na Islande, v Kanade, Grónsku, na Faerských ostrovoch, v Estónsku, Lotyšsku, Litve, na Ukrajine, v Kosove, Bulharsku, Kazachstane, Rumunsku, Francúzsku, Veľkej Británii, Slovinsku, Macedónsku, Chorvátsku, Taliansku, Španielsku, Bosne a Hercegovine, Čína a Srbsko.

Ročný obrat skupiny je približne 2,5 miliardy eur. Rast je stabilný a riadený, pričom celkový počet zamestnancov sa blíži k číslu 17.000. 

Slovo „JYSK“ bolo vždy zámerne pridávané k názvu spoločnosti. Podľa Larsa Larsena predstavuje slovo „JYSK“ v dánčine čokoľvek alebo kohokoľvek z Jutského polostrova a je často spájané so skromnosťou, dôkladnosťou a počestnosťou - troma hodnotami, s ktorými sa Lars Larsen vždy stotožňoval. Spoločnosť JYSK je považovaná za dôveryhodného obchodného partnera.

www.jysk.sk