Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták KON-RAD , Exkluzívny katalóg - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták KON-RAD , Exkluzívny katalóg

Leták KON-RAD , Exkluzívny katalóg Pozrieť leták

KON - RAD

Spoločnosť KON-RAD spol. s r.o. bola založená 20.09.1990 ako jedna z prvých spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. V prvých 3 rokoch svojej existencie doviezla vyše 1000 kamiónov nealkoholických nápojov firmy Radlberger, na ktoré získala exkluzívny kontrakt v bývalej ČSFR. Popri explózii permanentne vznikajúcich a zanikajúcich firiem s podobnou činnosťou sa nielenže udržala na slovenskom trhu, ale expandovala do kvantity a kvality poskytovaných služieb.

Svoje produktové portfólio postupne rozširuje a v súčasnosti ponúka okolo 7000 tovarových položiek potravinárskeho ako aj nepotravinárskeho charakteru (kancelársky papier, batérie, obaly na potraviny, telefónne karty Prima a Easy, diaľničné nálepky, tabakové výrobky - cigarety, cigary).

Vďaka prepracovanej sieti interných a externých obchodných zástupcov, v súčasnosti poskytuje svoje služby na celom území Slovenskej republiky. Denne zásobuje priamymi rozvozmi cca 600 odberateľov, okrem zákazníkov, ktorí nakupujú v maloobchodnej predajni osobne.

www.kon-rad.sk