Markety

Firmy

Leták KON-RAD , leták platný do 09.05.

Leták KON-RAD , leták platný do 09.05. Pozrieť leták

KON - RAD

Spoločnosť KON-RAD spol. s r.o. bola založená 20.09.1990 ako jedna z prvých spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. V prvých 3 rokoch svojej existencie doviezla vyše 1000 kamiónov nealkoholických nápojov firmy Radlberger, na ktoré získala exkluzívny kontrakt v bývalej ČSFR. Popri explózii permanentne vznikajúcich a zanikajúcich firiem s podobnou činnosťou sa nielenže udržala na slovenskom trhu, ale expandovala do kvantity a kvality poskytovaných služieb.

Svoje produktové portfólio postupne rozširuje a v súčasnosti ponúka okolo 7000 tovarových položiek potravinárskeho ako aj nepotravinárskeho charakteru (kancelársky papier, batérie, obaly na potraviny, telefónne karty Prima a Easy, diaľničné nálepky, tabakové výrobky - cigarety, cigary).

Vďaka prepracovanej sieti interných a externých obchodných zástupcov, v súčasnosti poskytuje svoje služby na celom území Slovenskej republiky. Denne zásobuje priamymi rozvozmi cca 600 odberateľov, okrem zákazníkov, ktorí nakupujú v maloobchodnej predajni osobne.

www.kon-rad.sk