Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták MERKURY MARKET , aktuálny leták - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták MERKURY MARKET , aktuálny leták

Leták MERKURY MARKET , aktuálny leták Pozrieť leták

MERKURY MARKET

Merkury Market leták

Aktuálne Merkury Merket letáky

Od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Merkury Market Slovakia s.r.o. zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. V súčastnosti sa už predajne našej obchodnej siete nachádzajú prakticky v každom regióne Slovenska.

Na tomto území Merkury Market Slovakia s.r.o. patrí k najdynamickejšie expandujúcim obchodno - predajným firmám stavebného odvetvia. Naše hlavné heslo je: "Stavaj a renovuj lacnejšie!" nie je len prázdny reklamný slogan. Každý deň ho zavádzame do života ponúkajúc naším zákazníkom bezkonkurenčne najlepšie ceny. V neposlednom rade sa snažíme splniť všetky želania našich zákazníkov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov.
 
www.merkurymarket.sk