Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták ORESI , leták Špeciálna ponuka spotrebičov Bosch - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták ORESI , leták Špeciálna ponuka spotrebičov Bosch

Leták ORESI , leták Špeciálna ponuka spotrebičov Bosch Pozrieť leták

ORESI

ORESI leták

ORESI letáky

Firma ORESI s.r.o prevádzkuje v Českej republike a od roku 2009 aj na Slovensku spolu so svojimi obchodnými partnermi maloobchodnú sieť predajní s kuchynským nábytkom pod značkou Oresi kuchyne, registrovanú v rámci Európskej únie.

Už desať rokov sa zaoberáme predajom, vývojom, distribúciou a montážou kuchynských liniek. V súčasnosti má sieť Oresi 50 obchodov po celej Českej republike a s cieľom byť zákazníkovi čo najbližšie otvárame stále nové štúdia.

Snahou našej spoločnosti je poskytnúť zákazníkovi novú kuchyňu vo vysokej kvalite, za nízku cenu a v najkratšom možnom termíne. Veľký dôraz sa pritom kladie aj na funkčnosť a dizajn. Na splnenie týchto pre nás zásadných kritérií je dôležité využitie najmodernejších strojov a technológií pri výrobe, kvalifikovaný tím pracovníkov a spolupráca s tými najlepšími dodávateľmi v segmente.

www.oresi.sk