Markety

Firmy

Leták PEPCO , aktuálny leták

Leták PEPCO , aktuálny leták Pozrieť leták

PEPCO

Pepco leták

Pepco letáky

PEPCO je diskont, ktorý ponúka svojím zákazníkom odevy a priemyselné produkty na každodenné použitie v súlade s heslom „Viac za menej... každý deň!“ PEPCO zaručuje pohodlné nákupy „pre každú peňaženku“, pričom ponúka nízke ceny a široký sortiment.


PEPCO rozširuje sieť svojich obchodov na Slovensku – v priebehu nasledujúcich rokov vznikne vyše 100 obchodov značky PEPCO. Chceme sa stať najväčšou, najlepšou, najlacnejšou a najznámnejšou značkou diskontných obchodov, ponúkajúcich odevy a priemyselné výrobky.


PEPCO plánuje svoju expanziu aj na území iných krajín strednej a východnej Európy (Česko,  Rumunsko, Maďarsko, Litva). V susednom Poľsku má PEPCO už vyše 400 obchodov.


PEPCO je jednou zo spoločností, ktoré patria do skupiny firiem investičného holdingu Pepkor, jednej z najväčších kapitálových firiem v JAR. Pepkor pôsobí v oblasti diskontného maloobchodného predaja od roku 1965, V súčasnosti pôsobí v 12 krajinách Afriky, Ázie a Európy, pričom zastrešuje 7 maloobchodných sietí pod rôznymi obchodnými značkami ako sú PEPCO, PEP, Ackermans, Best&Less, Dunns, Shoe City, John Craig. Holding Pepkor má na celom svete 2800 obchodov a zamestnáva 27 tisíc zamestnancov.

www.pepco.sk