Markety

Firmy

Leták PLANEO ELEKTRO , leták platný do 01.08.

Leták PLANEO ELEKTRO , leták platný do 01.08. Pozrieť leták

PLANEO Elektro

Planeo Elektro leták

Planeo Elektro letáky

PLANEO ELEKTRO je obchodnou značkou spoločnosti FAST PLUS, s.r.o. a predstavuje sieť maloobchodných predajní s elektrospotrebičmi svetových výrobcov a značiek. Spoločnosť FAST PLUS, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu ako veľkoobchod a priamy dovozca v oblasti elektrospotrebičov už od roku 1991, čím vytvára pre sieť PLANEO ELEKTRO dostatočne stabilné a silné zázemie, tak aby mohlo byť konkurencie schopné svojim sortimentom, službami a samozrejme cenami.

PLANEO ELEKTRO so svojimi zatiaľ pätnástimi elektro predajňami po celom Slovensku ponúka svojim zákazníkom starostlivo vybraný, štandardný sortiment elektrospotrebičov a služieb, no okrem štandardného sortimentu pre svojich zákazníkov zabezpečuje aj výrobky na objednávku aby tak dokázalo uspokojiť aj náročného zákazníka a konkurovať tak ostatným sieťam s elektrospotrebičmi.

Za 3 roky pôsobenia na Slovensku sme v 14 mestách otvorili 15 predajní PLANEO ELEKTRO, v ktorých môžete nájsť ponuku viac ako 80 značiek svetových výrobcov a vybrať si môžete z viac ako 2.000 tovarových položiek na celkovej predajnej ploche väčšej ako 9.000 m2.
Počas tohto obdobia sme obslúžili viac ako 2.000.000 zákazníkov, ktorým ďakujeme, že si vybrali práve nás.

www.planeoelektro.sk