Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták SAPELI , leték Stavebné púzdra JAP - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták SAPELI , leték Stavebné púzdra JAP

Leták SAPELI , leték Stavebné púzdra JAP Pozrieť leták

SAPELI

Na konci roku 1992 bola založená spoločnosť SAPELI, ktorá reštituovaný závod cieľavedome zamerala na výrobu dyhovaných dverí a zárubní. Dnešná výroba prebieha v nových a moderných prevádzkach pri využití špičkovej techniky, čím je dosiahnutá tá najväčšia kvalita spracovania našich výrobkov. Samozrejmosťou je dodržiavanie ekologických postupov pri výrobe a použitie ekologicky nezávadných materiálov a lakov na naše výrobky. 

Aj v súčasnosti je SAPELI rýdzo českou firmou, ktorá Vám okrem tradície ponúka aj bezkonkurenčné množstvo sortimentu dyhovaných dverí. Táto ponuka, ktorá je doplnená aj o sortiment dverí fóliovaných a profilovaných, určite uspokojí každého zákazníka. Vyberať môžete dvere všetkých typov otvárania - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálneho prevedenia drevín, farieb a funkčnosti - plné, presklené, protipožiarne, mechanicky odolné, zvukovo izolačné, dvere do rôznych klimatických podmienok a ďalšie špeciálne dvere a zárubne vrátane presklených stien. 

Výrobky firmy SAPELI sú vyrábané v rôznych európskych normách a majú svoje pevné miesto na trhu v Čechách a Morave, Slovensku, Poľsku a Maďarsku a v ďalších štátoch v rámci Európskej únie.

www.sapeli.sk