Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták SCAN , Katalóg bytového textilu SCAN quilt® - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták SCAN , Katalóg bytového textilu SCAN quilt®

Leták SCAN , Katalóg bytového textilu SCAN quilt® Pozrieť leták

SCAN guilt

Portfólio produktov  spoločnosti Quiltex a.s. je možné rozdeliť do nasledujúcich kategórií:  vankúše a prešívané prikrývky, matracové chrániče, posteľná bielizeň, prestieradlá, dekoračné prikývky postelí a dekoračné vankúšiky, obrusy, prestierania, uteráky a osušky. Výrobky sú buď produkované priamo vo výrobnom podniku alebo  nakupované od stálych  a overených dodávateľov zo zahraničia.
Hlavným výrobným programom spoločnosti je produkcia vankúšov a prikrývok plnených dutým polyesterovým vláknom s využitím modernej škandinávskej technológie, pre ktorú je charakteristické, že jemné pavučinky vlákna sa priamo prešívajú spolu s vrchným materiálom bez použitia spevňovacích adhezív. Ich výhodou je, že nespôsobujú ani nezhoršujú alergie a sú vhodné pre všetkých spotrebiteľov. 
Technologické procesy výroby sú v Quiltexe dobre funkčne navrhnuté, strojné vybavenie výrobného závodu (mykačky, ukladače rúna, prešívačky, šicie stroje) je pravidelne udržiavané a podľa potreby obnovované a modernizované.