Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták SKIPPI , leták Kuchyne - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták SKIPPI , leták Kuchyne

Leták SKIPPI , leták Kuchyne Pozrieť leták

SKIPPI

Logo

Spoločnosť SKIPPI pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Riadia ju skúsení ľudia, ktorí neustále dynamicky reagujú jednak na najnovšie svetové trendy v nábytkárstve ako aj na meniace sa potreby domáceho trhu.

Výroba, zameraná spočiatku na lôžkový nábytok, sa postupne rozšírila o výrobu kancelárskeho nábytku. V súčasnej dobe produkujeme okrem troch typov kancelárskeho nábytku spálňový nábytok, PC stolíky, kuchyne a jedálenske stoly.

Skúsenosti manažmentu, všetkých zamestnancov firmy, kvalitné technologické zázemie, modernizácia strojového vybavenia a sledovanie najnovších trendov v oblasti riadenia výroby sú atribúty, ktoré prispeli k získaniu certifikátu kvality podľa normy na systém kvality ISO 9001:2000. V marci 2005 nám bol udelený certifikát pre vývoj, výrobu a predaj nábytku.

Naša spoločnosť spolupracuje s množstvom obchodných partnerov na celom území Slovenska, prostredníctvom ktorých ponúkame konečnému spotrebiteľovi kvalitný slovenský výrobok v primeraných cenách