Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták TEAS , leták SEBAMED classic - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták TEAS , leták SEBAMED classic

Leták TEAS , leták SEBAMED classic Pozrieť leták

TEAS

Spoločnosť TEAS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1994. Počas svojho vývoja sa vyprofilovala ako výhradný dovozca a distribútor kozmetických produktov a potrieb pre matku a dieťa.

K našim najvýznamnejším partnerom patrí sieť drogérií DM, sieť hypemarketov a obchodných domov TESCO, sieť CARREFOUR, supermarkety KAUFLAND, viac než 800 lekární, predajne detského tovaru, kozmetické salóny, nezávislé drogérie a ďalší partneri z oblasti maloobchodu.

Spoločnosť pokrýva teritórium Slovenska prostredníctvom siete obchodných zástupcov (zamestnancov spoločnosti), má vlastný vozový park, ktorým zabezpečuje rozvoz tovaru k zákazníkom.

Hlavnou devízou spoločnosti vychádzajúcou z jej dlhoročného kontinuálneho pôsobenia na slovenskom trhu je jeho dokonalé poznanie v segmente kozmetiky a detských potrieb, najmä obchodných partnerov a cieľových skupín z týchto oblastí.

www.sebamed.sk