Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták TERNO . leták platný do 25.04. - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták TERNO . leták platný do 25.04.

Leták TERNO . leták platný do 25.04. Pozrieť leták

TERNO

TERNO leták

TERNO letáky

COOP Jednota Bratislava, s. d., pôsobila na slovenskom trhu viac ako 30 rokov. Počas svojho pôsobenia sa vyprofilovala na prosperujúcu spoločnosť, schopnú neustále sa rozvíjať a reagovať na vývojové trendy v maloobchode.

V júni 2011 sa zmenil obchodný názov spoločnosti COOP Jednota Bratislava, s. d. na TERNO Slovensko, spotrebné družstvo (ďalej s. d.).

TERNO Slovensko, s. d., prevádzkuje v súčasnosti 25 maloobchodných predajní. Najväčšiu sieť predajní TERNO prevádzkuje na území hlavného mesta, pričom svoje predajne má aj v Pezinku, v Trenčíne v OC Laugaricio a v Banskej Bystrici v SC Europa. Spoločnosť v Bratislave zároveň prevádzkuje menšie predajne potravín pod názvom Nobelka, Kašmírka a Miletička.

TERNO Slovensko, s. d., ako prvý slovenský subjekt, začala v roku 2000 s výstavbou a prevádzkovaním formátu supermarketov TERNO. Pilotným projektom bola predajňa TERNO na Bratskej ul. v bratislavskej mestskej časti Petržalka. Značka TERNO tak významne prispela k zviditeľneniu samotnej spoločnosti TERNO Slovensko, s. d.

TERNO Slovensko, s. d., je v súčasnosti najväčším a najstabilnejším slovenským reťazcom v oblasti maloobchodného predaja.