Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták TESLA , katalóg Húkačky a zvončeky - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták TESLA , katalóg Húkačky a zvončeky

Leták TESLA , katalóg Húkačky a zvončeky Pozrieť leták

TESLA

TESLA STROPKOV, akciová spoločnosť, je firma s dlhoročnou tradíciou výroby telekomunikačných zariadení a široko diverzifikovanou výrobou elektrotechnických, elektronických a ďalších produktov, s rozsiahlou a vyspelou technologickou základňou.

Hlavným výrobným programom je tradičná výroba koncových telekomunikačných zariadení. Ďalší sortiment je orientovaný na elektrotechnický priemysel, automobilový priemysel, výrobky bielej a spotrebnej techniky, potravinársky priemysel a armádu SR.

TESLA STROPKOV, a.s. zaručuje kompletný výrobkový cyklus od marketingu cez výskum a vývoj, dizajn a výrobu nástrojov, produkciu (lisovňa plastov, lisovňa kovov a montáž), logistiku a predaj.

Oddelenie kvality zaručuje kvalitu na všetkých úrovniach - od vstupnej kontroly po kontrolu finálneho produktu. Ďalej zabezpečuje testovanie a kontrolu validity produktov v internom laboratóriu, rovnako ako v kooperácii s externými laboratóriami.

www.tesla.sk